Hotel2sejour ile Dijital Dönüşüm Kategorisinde ATSO Kök Ödülünü Aldık

ATSO Kök Ödülleri Sahiplerini Buldu

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından bu yıl ilk kez verilen Kente Önem Katanlar (KÖK) ödülleri sahipleriyle buluştu.

ATSO Başkanı Davut Çetin, pandemi önlemleri nedeniyle ödülleri törenle teslim edemediklerini kaydederek “Kent kategorisinde dereceye giren proje sahiplerine ödüllerini odamızda takdim ettik. Diğer kategorilerdeki ödül alan üyelerimize de ziyaretler yaparak plaketlerini teslim edeceğiz" dedi. 

"Bir yeniliğe de imza atıyoruz"

ATSO bünyesinde düzenlenen ödül törenlerini tek bir çatı altında topladıklarını ve Kent Ödülleri kategorisi ile kapsamını genişlettiklerine vurgu yapan Başkan Davut Çetin “Bu yıl, ATSO olarak geleneksel hale getirdiğimiz ATSO geleneksel ödül törenimiz ve kuruluş yıl dönümü etkinliklerimizi KÖK markası altında birleştirdik. Böylece bir yeniliğe de imza atıyoruz. Üyelerimizin yanı sıra halkımızı da bu çatıya dahil ediyoruz. 

Hotel2sejour ile Dijital Dönüşüm Kategorisinde ATSO Kök Ödülünü Aldık

Ayrıca Kente Önem Katanlar'ın isimlerini her yıl eğitim alanında bir sosyal sorumluluk projesi ile taçlandıracağız. Bu sene ödül alanlar adına Antalya Endüstri Meslek Lisesi'nde bir spor salonu yaptırdık. 

Ödül alanların isimleri bu spor salonunda yaşayacak. Biz de bu vesileyle ATSO olarak her yıl 45 bini aşkın üyemiz ve KÖK ödüllerini kazananlar adına 'Antalya'ya önem katacak' bir katkı koymuş olacağız" dedi.

ATSO Başkanı Davut Çetin açıklamalarından sonra ödülleri kazananlara kendisi takdim etti.

Hotel2sejour ile Dijital Dönüşüm Kategorisinde ATSO Kök Ödülünü Aldık

SAN TSG bünyesinde geliştirilerek, acenteler ile 5 binin üzerinde otele online rezervasyon aktarımı hizmeti veren Hotel2Sejour, "Dijital Dönüşüm" kategorisinde ATSO Kök Ödülü'ne layık görüldü. 

Oda Başkanı Davut Çetin, ATSO KÖK Ödülü'nü Yönetim Kurulu Başkanımız Erol Türk’e takdim etti.

Ödül sonrası Erol Türk ile yapılan röportaj