SAN TSG 30. Yılını Kutluyor!

“SAN TSG bugün ürettiği yazılım çözümleri ile 74 ülkede sektörel çözümler sunuyor”

Turizm endüstrisine yazılım çözümleri üreten SAN Tourism Software Group (SAN TSG) 30. yılını kutluyor.

1992 yılında Erol Türk ve İsmet Çelebi ortaklığında atılan SAN TSG’nin temelleri, 1993 yılında acente yazılımı üzerine çalışmaya başladı. Turizm ve seyahat teknolojileri konusunda uzmanlaşan SAN TSG ürünleri bugün 74 ülkede aktif bir şekilde kullanılıyor. Dünya turizmine yazılım çözümleri üretmeye devam eden SAN TSG, incoming acente yazılımı Sejour ve tur operatörü yazılımı olan TourVisio ana ürünleri ile birlikte birçok modül ve yeni ana ürünler geliştirerek sektöründe öncü isimlerden biri haline geldi.

SAN TSG ürünlerini şu anda Türkiye ve yurt dışında 5 binden fazla otel ve acente kullanıyor. Ana ürünlerin yanında sektöre özel muhasebe yazılımı olarak  Abacus, B2B/B2C sistemler, web servisleri, XML ürünleri ile otel-acente rezervasyon iletişimini sağlayan, oteller ve acenteler arasında kullanılan Hotel2Sejour, uçak XML platformu SanFlight ana ürünler olarak sektörde yerini alıyor.

SAN TSG, 2013 yılında dijitalleşen ve globalleşen turizm dünyasına son olarak dahil ettiği Paximum (Global Travel Marketplace) ile ürünlerinin güçlerini birleştirerek global pazarda artık çok daha ses getiren projelere de imza atmaya başladı.

SAN TSG’nin 30. yılı ile ilgili konuşan SAN TSG Yönetim Kurulu Başkanı Erol TürkSektöründe 30 yıldır hizmet veren bir kurum olarak binlerce müşterimizle birlikte kocaman bir aile olmaktan mutluluk duyuyoruz. 30 yıldır müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız, teknolojik altyapımız, yetkin insan kaynağımız ile birçok başarılı işe imza attık. Başarılarımızı kutlamak, “BİZ” olma bilincini ve ruhunu bir kez daha birlikte yaşamak adına çalışanlarımızla bir araya geldik. Geçen her bir senenin, verilen emeğin çok değerli olduğuna inanıyor, müşterilerimize, bu yolculukta yanımızda olan iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza çok teşekkür ediyorum.” dedi.