SAN TSG ve Mobiroller İşbirliği

SAN TSG ve Mobiroller işbirliği ile ortaya çıkmış olan TravelsYou tıpkı web platformu uygulamalarımızda olduğu gibi Paximum teknolojisini mobil platformlarda da firmalara özel hale getirebilmeyi hedeflemektedir. Bu sayede Paximum ekosisteminin bir parçası olarak firmanıza ait hem IOS hem de Android platformlarındaki uygulamanızla küresel seyahat pazarımızda mobil B2B/B2C çalışma modellerinizle yer alabileceksiniz. Üstelik bunu yaparken düşük maliyetli bir biçimde kendi seyahat uygulamanızı dizayn edebileceğiniz bir tasarım platformu sunuyoruz.

Temel olarak hedeflediğimiz çözüm süreçleri ikiye ayrılmaktadır;

  • Online uçak bileti ve otel rezervasyonları satış deneyimini doğrudan Paximum Global Travel Market Place ağ geçidi üzerinden yaşamak ve elinizde ürün olmasa bile seyahat acentesi veya kurumsal firmalar için bir çevrimiçi turizm ürünleri satış ağı oluşturmak.
     
  • Halihazırda ellerinde ürünleri olan firmaların kendi ürünlerine ek olarak Paximum gateway üzerindeki ürün yelpazesini de genişleterek firmaların B2B/B2C satış ağını ve ürün alışveriş kanallarını geliştirmek.

TravelsYou hizmetinden faydalanabilmek için yerel firmaların TÜRSAB üyesi olması, yurtdışı firmaların ise kendi bulundukları ülkenin seyahat işletmeciliği belgesine sahip olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra Paximum A.Ş. ile acenteniz arasında satış sözleşmesinin imzalanmış olması gerekmektedir. Uygulamanızın IOS ve Anroid markette yayınlanması için ilgili market uygulama hesabınızın açılması gerekmekte olup bu husustaki ücret ve yükümlülükler size aittir.
 
Modelleme mantığı temel olarak 2 ana kategoriye ayrılmıştır:

  • Mobiroller-Paximum (TourVisio Müşterisi olmayan): Müşteri, kurumsal veya acente olabilir. Yalnızca ekosisteme halihazırda bağlı Paximum & SanFlight içeriği ile çalışır (Uçak bileti & Otel Rezervasyonu). Bu modelde online ödeme entegrasyonları Paximum tarafında yönetilir. Belirlenen şartlar doğrultusunda firma ve Paximum A.Ş. arasında komisyon mahsuplaşması yapılır.
      
  • Mobiroller-TourVisio Müşterisi: Müşteri, eğer isterse ağ geçidi üzerine kendi GDS ve kendi HotelBeds hesabı içeriğini özel hizmet olarak bağlattırabilir ve bunun yanında Paximum ekosistemindeki ürünleri de halihazırda kullanabilir. Ek olarak müşteri kendi ürünlerini, kendi kontrat envanterlerini ve kendi online ödeme entegrasyonlarını TourVisio aracılığıyla bu sürece dahil edip çalışabilir. Firmada belli bir PAX-PNR hacmi var ise ticari anlaşma modellerinde PNR-PAX başına ücretlendirme yapılabilir.  Arama trafiğine göre ücretlendirme ya da yıllık servis bedeli gibi çözümler de tercih edilebilir.

Lütfen detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

TravelsYou sunumu için tıklayınız